ICTV на сторожі порядку разом з «УГРО»

0 - 0

На відміну від відомих «Ментів» та «Убивчої сили», події яких відбуваються на тлі великих міст, герої нашого фільму — жителі провінції, де все, на перший погляд, спокійно та безпечно. Але це тільки на перший погляд. Маленьке містечко має багато таємниць, які необхідно розкривати…

Кожна серія — самостійна детективна історія. Події розгортаються в провінційному місті Тригорську: невеликі будинки, затишні сади, живописні вулиці. Однак про спокійне життя правоохоронці можуть тільки мріяти. Колектив відділу кримінального розшуку продовжує наступ на злочинний світ містечка.

Співробітники УГРО звикли ходити "під кулями" і часто самі потрапляють у вир кримінальних подій: їм погрожують, шантажують,вони часто стають мішенями для злочинців… Їхня професія небезпечна для життя, але кожного з них береже плече товариша та тверезий розрахунок. Бандитам міста Тригорськ буде нелегко!

Виконавець однієї з головних ролей, відомий актор Ілля Алексєєв, незважаючи на свій молодий вік, встиг проявити себе у багатьох відомих фільмах, таких як «Несподівана радість», комедійному ситкомі «Оля + Коля» (російська версія «Леся + Рома») та інших. В серіалі «УГРО» герой Алексєєва – відчайдушний оперативник, надзвичайно талановитий та безстрашний. Кінокритики пророкують Іллі велике акторське майбутнє, і вже нині ним захоплюються тисячі жінок.

Стежте за розслідуваннями у гостросюжетному детективному серіалі «УГРО», 9 листопада, з понеділка по четвер о 22:00 на ICTV.

02.11.2010 18:57
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору