«Real Comedy» — прем’єра на ICTV!

0 - 0

  Головна гумористична зброя резидентів — якісний, інтелігентний гумор без мату, вульгарності, політики і брудних жартів про «зірок». З цією метою було оголошено кастинг, на який з’їхалися понад 300 чоловік з України та країн СНД. До фіналу відбору на звання резидентів «Real Comedy» потрапило 32 найяскравіші кандидати. Лише 12 з них здобули перемогу. Саме їх захоплюючі виступи любителі жартів побачать у програмах шоу на ICTV. 

Разом з глядачами оцінюватимуть, як учасники comedy-битви уміють знаходити актуальні теми для жартів, зіркові гості: Гарік Корогодський, Lama, Володимир Вірчис, Тимофій Нагорний, Міка Ньютон, Тала Калатай, Наталія Валевська, Тамерлан, Володимир Бебешко, Міла Нітіч, Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Олексій Большой та інші.

Чи вдасться єдиній в історії Comedy дівчині Каті з дуету «Любов» жартувати про відносини у рамках М-Ж? Чи правда, що на сцені Real Comedy з’явиться дует чорного гумору? Чи розігруватимуться деякі мініатюри під баян та інші музичні інструменти? Про це дізнаєтеся вже у п’ятницю, 27 серпня, в розважальному шоу «Real Comedy» о 23:00.

26.08.2010 11:08
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору