«Мент у законі» оголосив війну бандитам

0 - 0

Майор Круча, роль якого виконує Сергій Плотніков, справжній головний біль для кримінального світу. І від цього болю немає практично жодних ліків. Начальнику районного кримінального розшуку доводиться щоденно вступати в смертельну сутичку зі злочинним світом. Він оголосив справжню війну бандитам і не збирається зупинятися, поки в його районі не запанує тиша та спокій.

Злочинці, які з’явилися на його території, навіть не уявляють, наскільки у майора мертва хватка. Бандити називають його Вовчара, знаючи при цьому, що можна домовитися з будь-ким, навіть із Законом, але тільки не з «ментому законі». Кожен авторитетний злодій і шахрай в окрузі, а також далеко за її межами знає, що майор не продається. 

Пліч-о-пліч з Кручею на варті правопорядку стоять його «вовченята». Федот Комов і Рома Лозовий. І хай бандити думають, що вони крутіші за Кручу, наші герої не з тих, кого можна тримати на повідку. Вони самі будь-якого ворога візьмуть за горло…  

Детективний серіал «Мент у законі», знятий за творами відомого автора Володимира Количова, на думку режисера Станіслава Єгера: «Неймовірна історія про доброго, чесного та справедливого міліціонера. Таких ідеальних героїв у житті практично не існує, але вони є і хочеться, щоб таких «ментів у законі» було побільше».

Привабити глядачів до нового ментівського серіалу творці вирішили завдяки незвичайній техніці зйомок та чудовій грі акторів. «Ми стежили за тим, щоб перед глядачем завжди була ефектна картинка, — розповідає режисер. — У нас дуже багато трюкових зйомок. Є чудова сцена захоплення нелегального спиртозаводу. Заради неї ми підірвали це підприємство! Точніше, стіни будівлі встояли, але всередині був такий красивий вибух…» 

Дивіться міні-серіал «Мент у законі» на ICTV з 30 серпня, з понеділка по четвер, о 22:00

21.08.2010 15:58
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля