«Беовульф» – всеукраїнська прем’єра на ICTV!

0 - 0

Новий фільм Роберта Земекіса, режисера і творця фільмів "Форест Гамп", "Назад у майбутнє", "Полярний експрес", знятий за мотивами англосакського епосу. У ньому оспівані подвиги скандинавського героя, який звільнив жителів Данського королівства від нездоланного чудовиська Грендела.

Текст створений на початку VIII століття і зберігся в єдиному списку, старшому за оригінал на три сотні років. Це найдавніший зразок епосу північноєвропейських народів, що повністю зберігся. Найбільшим дослідником «Беовульфа» у XX столітті був оксфордський учений, автор легендарної саги «Володар перснів» Джон Рональд Руел Толкін.

Земекіс з повагою поставився до літературного джерела, зберігши не лише сюжетну канву, але й ідеологію, закладену в середньовічний епос. У «Беовульфі» все реалістично і пропорційно – це справжній комп’ютерний фільм, де люди виглядають як люди, і в якому немає жодного мультяшного комізму.

Вперше персонажі анімованого фільму є точними копіями акторів, які їх зіграли. Зображення артистів сканували, оцифровували і на його основі створювали комп’ютерну тривимірну модель персонажа. Реалізму моделям додала значно збільшена кількість камер – близько 300, на відміну від 70 використаних для «Полярного Експресу».

Рей Уїнстон, виконавець ролі Беовульфа, розповідав, що їм доводилося цілими днями грати в блакитних обтислих костюмах, устаткованих датчиками. У такому одязі всі недоліки фігури дуже виділялися, йому було особливо ніяково через те, що грати доводилося з Анджеліною Джолі, у якої з фігурою все якраз чудово.

«Беовульф» – перший досвід звернення Земекіса до жанру епічного фентезі. І тут режисер не розчаровує, демонструючи, що йому підвладні всі жанри. Розумний, дивовижно видовищний, захопливий фільм з перших кадрів переконує нас у тому, що перед нами робота великого майстра.

Прем’єра «Беовульфа» відбудеться у неділю, 4 липня, о 22:35.

23.06.2010 21:22
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля