«Паршиві вівці» — прем’єра на ICTV!

0 - 0

Воєнна драма кінокомпанії Film.ua розповість про сімох ув’язнених, які втекли із зони під час Великої Вітчизняної війни. Волею долі вчорашні «вороги» Батьківщини перетворюються на її запеклих захисників.

41-й рік, йде четвертий місяць війни. Лінія фронту рухається вглиб країни, — розповідає про сюжет картини автор сценарію Ігор Швецов. — Із зони біжать семеро ув’язнених. Кожен з них володіє талантами: один шахрай-картяр, другий — віртуозно володіє ножами. Третій — понад два метри зростом, сибіряк неймовірної сили. І з ними біжить розвідник Умаєв, він же зек Пікассо. Вони ховаються на хуторі, і в цей момент туди входять німці.

Спеціально для зйомок фільму протягом місяця поблизу Києва зводили ціле село, а на навчальній базі спецпідрозділу БАРС — зону суворого режиму 40-х років, з бараками, вишками, колючим дротом і плакатом «Улюблений Сталін — щастя народне». У фільмі буде багато спецефектів, складних батальних сцен, каскадерських трюків, комплексних історичних реконструкцій.

Для творців фільму воєнна тематика особливо близька:

— Цей фільм — данина моїй родині, — розповідає режисер Сергій Чекалов. — Адже прототипом одного з героїв є мій дід, який воював і був засланий до Сибіру. Це і стало основним мотивом для мене взятися за картину.

У ролі головних героїв глядачі впізнають акторів Кирила Рубцова («Руда», «Закон і порядок»), Віктора Соловйова («Ліквідація», «Ісаєв») та інших.

Прем’єра воєнної драми «Паршиві вівці» — у понеділок, 10 травня, о 19:00 на ICTV!

30.04.2010 14:15
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля