ICTV розповість правду про смерть Юрія Кравченка

0 0 - 0 0

Команда Стогнія спробувала детально відтворити останні дні життя генерала та відновити кожну хвилину ранку 4 березня, коли в будинку колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка в Кончі-Заспі пролунали постріли.

— Генеральна прокуратура закінчила розслідування смерті екс-міністра внутрішніх справ Кравченка і вважає, що коментувати слідчим вже нічого: все і так давно зрозуміло, — говорить Костянтин Стогній. — Проте коли ми зустрічалися зі свідками тих драматичних подій, всі вони без винятку висловили протилежну думку — крапку в цій справі ставити дуже рано. Під час слідства правоохоронці просто не помітили, або не хотіли помічати, занадто багато «білих» плям. А тому заявляти, що розслідування завершено, не можна.

Безпосередні учасники тих подій, які прямо чи опосередковано, визначили долю Юрія Федоровича розкажуть своє бачення причин трагедії, а головне — відкрито назвуть імена людей, для яких була важлива смерть міліцейського керівника. У проекті заплановано показати інтерв’ю з Леонідом Кучмою, Володимиром Литвином, Лесею Гонгадзе, Миколою Мельниченком, Святославом Піскуном, Костянтином Брилем, вдовою Тетяною Кравченко та багатьма іншими близькими друзями і затятими ворогами Юрія Кравченка.

Фрагменти їхніх свідчень з 1 березня щоденно покажуть у «Надзвичайних новинах» на ICTV у будні о 19:20. Підсумковий випуск журналістського розслідування вийде 7 березня, у неділю, у програмі «Країна має знати».

26.02.2010 16:48
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору