«Під прицілом» – прем’єра на ICTV!

0 - 0

Кожен випуск програми буде присвячений окремій проблемі. Зірки шоу-бізнесу та їхнє оточення, юристи та психологи, відомі скандальні журналісти й продюсери самі коментуватимуть ситуацію, розповідаючи про те, що раніше було відомо лише вузькому колу жителів зоряного олімпу. На чистоту, не приховуючи темної сторони популярності — те, про що ви здогадувалися, але не мали доказів.

«Під приціл» потраплять селебрітіз як України, так і зарубіжжя. З проектом співпрацюють скандальні журналісти та відомі папараці Росії, готові поділитися «найсмачнішою» інформацією з українськими телеглядачами. У сюжетах використовуватимуть ексклюзивні інтерв’ю та фотографії, здатні здивувати і епатувати навіть найвибагливішого глядача.

— Ми обрали назву «Під прицілом» тому, що проект задумували не як банальну розповідь про події. Ми робимо спробу поглянути на «зірку», змахнувши з неї «зоряний пил», — коментує керівник департаменту власного виробництва ICTV Оксана Дихніч. — Резонансні явища зі світу шоу-бізнесу ми препаруємо, розглядаючи під мікроскопом, збираємо всі можливі точки зору, уникаючи давати оцінки.

Перший випуск програми під назвою «Тіла на показ» порушить проблему надмірного оголення в шоу-бізнесі. Колись оголення тіла було мистецтвом, сьогодні ж нерідко представники естради переходять тонку межу між еротикою і вульгарністю. Голими тілами напханий наш телепростір. Що це: данина моді чи єдиний засіб виживання? Дізнайтеся точку зору на проблему самих співаків та акторів, їхніх продюсерів, журналістів і психологів.

Дивіться програму «Під прицілом» з 19 грудня, щосуботи, о 17:00.

04.12.2009 14:58
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля