«Провокатор» – прем’єра на ICTV!

0 0 - 0 0

Ми не хочемо вірити, але це правда. Небезпека оточує нас скрізь: у будь-якому місці, в будь-якому продукті, серед навколишніх людей. Є чимало речей, яких ми не помічаємо або відмовляємося в них вірити. ICTV вирішив відкрити очі на, здавалось би, прості речі, які мають страшні наслідки.

Команда «Провокатора» намагається підбирати актуальні сюжети і показувати те, що потрібно знати, і що може допомогти людині в тій чи іншій проблемі. Дізнатися, чому асексуальність настільки поширене явище в нашому суспільстві, і наскільки це шкідливо для здоров’я; які бувають наслідки від вірусів; яку загрозу несуть у собі тварини, одяг, ліки. Журналісти будуть цікавитися не лише звичайними проблемами, вони спробують допомогти глядачеві зробити правильний вибір, застерегти від фатальних помилок.

– Своїми часом жорсткими сюжетами «Провокатор» не намагається залякати людей, – пояснює керівник департаменту власного виробництва ICTV Оксана Дихніч. – Проект інформує, а вибір глядач зробить сам. Як то кажуть, попереджений – значить, озброєний. Це програма-попередження, яка допоможе багатьом.

– Наш проект орієнтований на широке коло людей, але в сюжетах невеликий акцент на чоловічу аудиторію наявний, – коментує автор ідеї Андрій Богуш. – Ми намагаємося робити продукт, який буде ґрунтуватися на висновках нуковців, фахівців. Їхня думка буде підкріплюватися реальними фактами з життя і думкою опитаних людей. Кожна тема досить довго вивчається. Журналісти намагаються взяти кілька думок, щоб показати проблему, явище з різних боків.

Кожен випуск програми складається з п’яти різних сюжетів, незалежних один від одного. Особливу увагу журналісти акцентують на тому, що в усьому треба знати міру, і для цього «Провокатор» показує всі сторони тих чи інших речей.

Дивіться прем’єрний випуск програми «Провокатор» на ICTV 12 грудня, у суботу, о 17:00.

27.11.2009 13:29
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору