«Десантура» – всеукраїнська прем’єра на ICTV!

0 0 - 0 0

Сюжет серіалу «Десантура» розповість історію звичайних хлопців, які воюють за батьківщину. Події картини розгортаються під час розпаду СРСР у 90-ті роки. Трьом колишнім однокурсникам військового училища належить пройти випробування не лише війною і бідою, а ще й коханням…

Події фільму починаються 1991 року. Передати дух того часу виявилось не так легко. Наприклад, як з’ясувалося, практично неможливо знайти військову форму десантників. Багато костюмів довелося шити заново. А під час зйомок у Таджикистані з костюмами допоміг афганський режисер. За допомогою акторів місцевого театру зняли автентичне афганське весілля зі справжнім відповідним для цього ритуалу одягом.

Над фільмом працювали каскадери, у чиєму професійному списку такі гучні проекти, як «Адмірал», «Грозові ворота», «Диверсанти. Кінець війни». Найефектніші зйомки для «Десантури» зробили під час навчань повітрянодесантних військ – одночасно на парашутах спускали військову техніку і стрибали парашутисти на танкову колону, яка йшла внизу. Знімальній групі допомагали військові. У фільмі в епізодичних ролях знімалися справжні бійці та офіцери, в Осетії – спецназ.

– Не завжди це усвідомлюєш, але професія дає мені можливість знайомитися з унікальними людьми, – пригадує виконавець однієї з головних ролей Кирило Плетньов. – У Москві у мене бували конфлікти з кавказцями, а коли ми в Осетії працювали, нас скрізь зустрічали як дорогих гостей. Мені на зйомках руку випадково поранили. Залишився пороховий опік. Тут же привезли в лікарню, зробили рентген, перев’язали… Виходжу, а там стоїть приятель із пакетом продуктів, чачою… Я питаю: «Лікарям приніс?» А він каже: «Та ти що! Це лікарі тобі гостинці зібрали!» Такі там люди!

У картині знімали багато тварин, адже без них неможливо відтворити правдоподібне середовище. Усі віслюки надзвичайно вперті, з ними впоратися складно. А от ворон був дуже розумний. Спочатку хотіли взяти двох дресированих воронів, але виявилося, що вони коштують дорожче за артистів, тому обмежились одним. За сценарієм птах мав гордо сидіти на танку і щось клювати. Щоб ворон не злякався і не полетів, дресирувальника посадили всередину машини, «артисту» дали кісточку, і він відпрацював відмінно. Були задіяні і коні, і змії, і навіть кури, яких для зйомок місцеві дітлахи ловили в навколишніх кишлаках.

Перед початком зйомок акторам довелося неабияк попотіти:

– Вперше перед зйомками фільму мене на чотири місяці відправили у полк «крапових беретів» для підготовки, – говорить «десантник» Єгор Бероєв. – Там нас учили працювати з військовою технікою, ми проходили через вогневу смугу, стріляли з різних видів зброї. Поблажок нам не робили. Це було чудово. Така підготовка дала неймовірне відчуття зброї, і нам не соромно перед глядачами. Думаю, у фільмі все буде виглядати достовірно.

Дивіться багатосерійний бойовик «Десантура» 26 жовтня, з понеділка по четвер, о 21:00.

15.10.2009 14:38
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору