Лук’ян Сельський стане новим обличчям каналу ICTV

0 0 - 0 0

«ICTV – зараз чи не найстабільніший канал на українському телебаченні, – говорить Лук’ян. – За доброякісністю роботи він фактично на першому місті з-поміж усіх передових каналів. Вразили працівники: вони дуже спокійні та впевнені, я чи не вперше за три останні роки роботи побачив усмішки. Тут чітко налагоджений робочий процес та достатня кількість людей. Їх робота відмінна, з наголосом саме на українські новини. Не кожен канал може похвалитися тим, що він є свідомим і розуміє, що таке українське телебачення. Приємно стати частиною ICTV, каналу який не повчає свого досвідченого глядача, а має радше дорадчу функцію»

"Я впевнена, що Лук’ян зміцнить ряди інформаційної команди каналу, – коментує головний продюсер інформаційного департаменту ICTV Катерина Єрмолович. – У нього багатий досвід роботи у новинах, і він готовий його розвивати далі разом з нами."

Віктор Сорока, який до цього був одним з ведучих проекту продовжить роботу на посаді шеф-редактора програми та працюватиме над новими політичними проектами, який телеканал готує у новому сезоні.

Ведучі Віталій Ковач та Лук’ян Сельський чергуватимуться в ефірі – один тиждень Віталій, наступний Лук’ян.

Лук’ян вже пройшов активні підготування до ефіру та встиг познайомитись з колективом інформаційного департаменту. Вже 31 серпня новий ведучий з’явиться в ефірі в новому образі, який розробили для нього стилісти каналу.

27.08.2009 12:37
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору