Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

«Павутиння 2»: все почалося з вбивства…

0 0 - 0 0

Федір Туманов – звичайний працівник відділу оперативних розслідувань. Йому не звикати ходити по лезу ножа, адже основною його метою як міліціонера є обов’язкове розкриття злочинів. І тут вже ніяких компромісів із совістю бути не може. Вже багато років Туманову доводиться розплутувати павутину жорстоких таємниць сучасного кримінального світу, нерідко ризикуючи власним життям.

Цього разу все почалося з одного вбивства, яке нібито за собою нічого й не несло. Але воно виявиться лише першим ходом у складній партії боротьби з кримінальним авторитетами. І Туманов, звісно, зробить свій хід у відповідь. А допоможе Федору в цьому його команда – капітан міліції Греков та криміналіст Мушкаренко. Всі вони — друзі по життю, напарники і люди, для яких честь мундира – це не просто пафосна фраза. А це значить, що злочинці будуть покарані, якою б не була ціна.

Це не історія про героїв, не серіал про боротьбу добра і зла. Це історія про наше життя, таке, як воно є: з корупцією в ешелонах влади, з торжеством кримінальних авторитетів та тих чиновників та працівників правоохоронних органів, які їх підтримують. Але передусім це історія про тих, кому небайдуже, що відбувається навколо. Про людей, які вірять у торжество правди і справедливості, і на шляху до їх утвердження не поступляться нічим.

Режисер: Михайло Мамедов.

У ролях: Олег Харитонов, Володимир Нікітін, Юлія Михайлова, Костянтин Соловйов.

Дивіться детективний серіал «Павутиння 2» на каналі ICTV з 23 листопада, з понеділка по п’ятницю, о 14:20.

11.11.2009 16:57
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору