«Українці Афігенні» з’явилися на ICTV

0 - 0

Програма «Українці Афігенні» триватиме півгодини і складатиметься з кількох гумористичних сюжетів-постановок про життя сучасного українця, документальної анімаційної 3d-хроніки про історію України. Кожен випуск матиме кілька постійних рубрик. Вестиме програму на постійній основі відомий у минулому член КВК Андрій Богданович.

«Ми не боятимемося бути смішними. Ми досить велика нація для того, щоб вміти сміятися над собою і над тими сусідами, які нас оточують і намагаються сміятися над нами, – каже про програму Андрій. ¬¬– Ми будемо відверті з собою. Проект твориться на високому рівні з точки зору зйомок, останніх досягнень кіновиробництва, 3d-анімації, мультиплікації. Це цікавий збірний жанр, якому немає аналогів».

За допомогою вчених і наукових фактів автори програми зроблять спробу довести, що українці — це нащадки древньої нації укрів, яка й дала життя всім відомим нам цивілізаціям. Творці вирішили нудний і нікому не зрозумілий науковий стиль переписати на більш живу, цікаву мову, щоб якомога краще розповісти глядачам про те, хто ми — українці — є насправді.

«Українці Афігенні» — про країну в цілому і про кожного з нас окремо. Щонеділі телеглядачі разом з енергійним і веселим телеведучим дізнаються, про те, що українські астрономи відкрили нове сузір’я, що Джон Кеннеді був українцем, а торгові відносини з Америкою українська нація встановила за сто років до того, як цей континент відкрив Колумб. Документальні сюжети розкажуть, яка валюта визнана найкрасивішою, кого визнано найкращими коханцями і коли з’явиться перша українська колонія на Місяці. Жодна історія про українців не приховалась від пильного погляду Андрія Богдановича та його команди, які зуміють не тільки довести правдивість всіх фактів, але й розсмішити навіть найкритичнішого телеглядача.

Дивіться аналітично-гумористичну програму «Українці Афігенні» на ICTV щонеділі з 21 червня о 15:00.

16.06.2009 16:31
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору